Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemkowie

Nabór na wolne stanowisko pracy Podinspektor ds. płacowo-kadrowych

Utworzono dnia 28.11.2017

Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemkowie ul. 10 Lutego 7

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Podinspektor ds. płacowo - kadrowych

1. Wymagania niezbędne

-wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne lub administracyjne,

- obywatelstwo polskie,

- nie karany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- cieszy się nieposzlakowana opinią, pełna zdolność do czynności prawnych,

- korzysta z pełni praw publicznych,

- znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych w tym programów kadrowo- płacowych,

- znajomość zagadnień z zakresu ustawy o pracownikach samorządowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych,

-  stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku podinspektora.

2. Wymagania dodatkowe:

-  doświadczenie zawodowe w kadrach i płacach lub w księgowości minimum 1 rok pracy,

-  mile widziana praca lub staż w jednostkach samorządu terytorialnego,

znajomość obsługi komputera (Word, Excel),

-  mile widziana znajomość zagadnień finansowo- księgowych,

-  umiejętności pracy w zespole,

- łatwość podejmowania decyzji,

- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

3. Zakres zadań:

  • prowadzenie kadr w Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemkowie,
  • naliczanie i sporządzanie list płac, prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników oraz pozostałe sprawy dotyczące płac,
  • obsługa programu Płatnik, Sigid, GUS, sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz prowadzenie rozliczeń z ZUS, US,
  • prowadzenie spraw z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • prowadzenie zamówień publicznych do 30 000 Euro zgodnie z regulaminem obowiązującym w OPS,
  • sprawdzanie i opisywanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym,
  • sporządzanie poleceń księgowania,
  • ochrona danych osobowych,
  • inne zadania zlecone przez Kierownika Ośrodka.

Odpowiedzialność pracownika

1. Pracownik ponosi odpowiedzialność za całokształt spraw należących do powierzonych obowiązków i powierzone mienie.

2. Odpowiedzialność w jednakowym stopniu dotyczy realizacji powierzonych zadań, podejmowanych decyzji, inicjatywy wymaganej na powierzonym stanowisku pracy- za podjęte i niepodjęte zadania w sytuacjach tego wymagających.

3. Pracownik ponosi odpowiedzialność materialną za powierzone mienie oraz porządkową i dyscyplinarną określoną w kodeksie pracy, regulaminie pracy oraz w przepisach szczegółowych.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemkowie w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%. Praca na parterze w budynku OPS. Budynek z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.

5. Wymagane dokumenty

  • życiorys( CV),
  • list motywacyjny,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • dokumenty poświadczające wykształcenie i posiadane uprawnienia,
  • kserokopie świadectw pracy,
  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach przydatnych do pracy,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o stanie zdrowia,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie,
  • w przypadku osób niepełnosprawnych kopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność.

Wymagane dokumenty należy składać w kopercie osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemkowie lub na adres ul. 10 Lutego 7 ; 59-170 Przemków z dopiskiem ,,Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora ds. kadrowo - płacowych” w terminie do dnia 14.12.2017 r. do godziny 09:00. W przypadku ofert przesłanych pocztą należy uwzględnić czas dotarcia przesyłki pocztowej w terminie określonym w ogłoszeniu o naborze.

Aplikacje niekompletne lub, które wpłyną do Ośrodka po określonym wyżej terminie nie będą rozpatrywane. Kandydat wyłoniony w drodze naboru, przed zawarciem umowy o pracę, zobowiązany jest dostarczyć zaświadczenie o niekaralności.

Wybór kandydata dokona się poprzez weryfikację dokumentów, posiadane kwalifikacje i doświadczenie oraz rozmowę podczas której zostaną sprawdzone umiejętności kandydata.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemkowie.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Przemkowie zaprosi kandydatów spełniających kryteria na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się dnia 14.12.2017 r. od godz. 13.00

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Ośrodka pomocy Społecznej, na stronie internetowej www.przemkow.naszops.pl oraz na tablicy informacyjnej w budynku Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemkowie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2014 r., poz. 1182, ze zm.)

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

mgr Elżbieta Kasprzak

Zegar

logo za życiem

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny